Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Враца, Река Лева
98 000 €
191 671.34 лв.

(1 420 €, 2 777.28 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 18:27 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 6 пъти.
Площ:
69 m2
Етаж:
1-ви от 7
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Двустаен апартамент в ж.к Река Лева до Аванти.
Имота се продава на финна шпакловка и замазка на целия апартамент ,като е закупен ламинат за целия апартамент.
Разпределение
*Спална
*Кухня
*Хол
*Тераса
Блока е с контрол на достъп и поддържани общи части.
За повече информация и огледи :Светлин Павлов ,тел.0898459703
Особености
Панел
Асансьор
С паркинг
Контрол на достъпа
За контакт:
0898459703
Агенция:
ГОЛДЪН ИГЪЛ
0898459703
ГОЛДЪН ИГЪЛ logo
В imot.bg от 2025 г.
goldeagle.imot.bg
Адрес:
област Враца, гр. Враца, Мито Орозов 33
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Враца, Река Лева
Обява: 1b177868607795260

98 000 €
191 671.34 лв.
История на цената
(1 420 €, 2 777.28 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Враца, Река Лева

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност